KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535487
nr 1353 5487
Anders Post
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad, daterad -71. Olja på duk, 71x56 cm
Anders Post, svensk konstnär född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:40:24
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)